Zaproś ptaka do swojego domu

Posiadanie ptaków domowych to z uwagi na ich naturalną potrzebę latania i przestrzeni spora odpowiedzialność i wyzwanie. Nieułożony pupil reprezentujący jeden z gatunków należących do skrzydlatej części fauny może nie tylko wpaść w depresję, ale również zrobić sobie krzywdę próbując uciec. Odpowiednio dobrana klatka dla ptaków (lub też woliera dla papug) i kilka innych akcesoriów powinny pomóc jednak w zaaklimatyzowaniu się w nowym otoczeniu i zbudowaniu przywiązania pomiędzy zwierzakiem a jego właścicielem.

Sprawdź »

OpinieOd wielu lat zajmuje się hodowaniem ptaków ozdobnych i doskonale wiem, jakie wymagania muszę spełniać, żeby moje papugi miały wygodne życie. Ostatnio postanowiłem spróbować z bardziej egzotycznymi gatunkami, dlatego potrzebowałem dodatkowe akcesoria dla ptaków (oraz większą klatkę). Kupując w tym sklepie nie zawiodłem się. Natrafiłem na niego przypadkiem i zwróciłem uwagę na całkiem dobry cennik – opłaciło się zaufać. Teraz robię tu zakupy regularnie (również jeśli chodzi o karmę dla ptaków).

BlueBird89Mają klatki dla małych i dużych ptaków. Mają spory wybór karm i kolb. Mają doskonale wykonane woliery (dwie takie stoją już w moim domu). Dawno nie spotkałam tak uczciwego i tak kompetentnego sprzedawcy.

Ja i moje NimfyPolecam rozejrzeć się tu nie tylko za podstawowymi produktami dla papug, kanarków i innych pierzastych, ale również za dodatkowymi akcesoriami dla ptaków. Spory wybór zabawek mają w tym sklepie. Podobają mi się też te patyki do ostrzenia dzioba, gdyż moja Falafela lubi w ten sposób testować wytrzymałość swojej klatki. Polecam – szybka wysyłka i fajne ceny!

MarekMiastko1988Domki, budki, pojniki, miski, baseny zabawki – znalazłam tu dosłownie wszystkie akcesoria dla ptaków, które potrzebowałam. Jak dla mnie super. Jako początkująca fanka ptaków ozdobnych polecam ten sklep bo pomagają w wyborze produktów i cierpliwie tłumaczą i odpowiadają na pytania.

AnakpuraFeliatoMoja papużka lubi się huśtać, więc nabyłem jej taką fajną huśtawkę z kółkiem i kulką. To był strzał w dziesiątkę. To jej ulubiona zabawka, a jakie akrobacje na niej wyczynia. Sprzedawca uczciwy, ceny też. Jestem stałym klientem i fanem ich oferty – zawsze profesjonalni i pomocni.

Fruit